O firmě

V oboru stavebnictví se pohybujeme již od roku 1996.

Společnost AA-materiály jsme založili v roce 2012 v Praze. Jsme zejména distributorem firmy Tremco-Illbruck.

Dodáváme Vám lepidla, tmely, PUR pěny, kotvy, chemické kotvy, různé druhy distančních a dilatačních pásek, oboustranně lepící pásky, strukturální lepidla i tmely, prvky na předsazenou montáž oken, parotěsné a hydroizolační fólie do fasád i do šikmých střech, doplňkové materiály (pistole, špachtle, penetrace, podložky, lopatky na sklo, pracovní rukavice Canis) a nabízíme technické konzultace při řešení připojovacích spár, montážích oken, opláštění fasád či strukturálním tmelení a další.

Před výběrem zboží Vám rádi bezplatně zkonzultujeme technický návrh na řešení připojovacích spár otvorových výplní oken, dveří a dalších a poradíme Vám nejvhodnější typ materiálu.

Díky dlouholetým zkušenostem při stavbě budov, dřevostaveb a návrhů fasádních opláštění, jako např. napojení oken na fasádu a budovu, realizaci odvětráváných fasád Vám nabízíme profesionální a bezávislé konzultace a doporučíme nejvhodnější materiály.

Máme za sebou zkušenosti při řešení různých detailů, či komplikací, které mohou vzniknout při nesprávném zaizolování oken, můžeme Vám tak poradit, jaké materiály nejlépe použít, abychom zabránili tvorbě plísní, pronikání vlhkosti a chladu.  

Dodáváme materiály na stavby průmyslových hal, jako jsou distanční a dilatační pásky, voděodolné pásky atd.

Mezi naše zákazníky patří zejména stavební firmy, dodavatelé stavebnin, přímí investoři staveb, sklenáři, truhláři, zámečníci, firmy provádějící rekonstrukce exteriérů a interiérů, opláštění budov a výrobci vzduchotechniky.

Proč právě my?

- komunikace se zákazníky nás baví, jste pro nás vždy na prvním místě.

S námi si můžete být jisti, že Vám vždy odpovíme, vždy zvedneme telefon a vždy nás bude zajímat Váš názor.

- Rádi Vám poskytneme nezávaznou bezplatnou konzultaci, při které Vám nabídneme to nejlepší a nejvýhodnější řešení právě pro Vás.

V případě telefonické objednávky dodáme zboží, je-li to možné, ještě týž den. (platí pro Prahu a okolí), v dalším případě do 24 hodin od objednání a potvrzení objednávky.

Prioritou je pro nás kvalita, rychlost a flexibilita, chceme být Vaším partnerem, nikoliv jen dalším dodavatelem. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

KONTAKT
Alena Ammerová - prodej
a technické poradenství
tel.: 774 882 828
alena.ammerova@aa-materialy.cz

Martina Urbánková - objednávky
a výdej zboží
tel.: 604 297 673
martina.urbankova@aa-materialy.cz

Přípotoční 1519/10b

100 00, Praha 10 - Vršovice

PARTNEŘI
připravujeme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.